KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13417132
nr 1341 7132
Bengt Lissegårdh
(1912-1979), Sverige
Blandteknik, Abstrakt komposition. Signerad, mixed media, 41x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:15:33
12/8 13:55:10
200 kr
17/8 17:45:06
Bengt Lissegårdh
Läs mer om Bengt Lissegårdh